Karma dla Twojego zwierzaka

Nasza karma produkowana jest pod ścisłą kontrolą jakościową z wysoko przyswajalnego świeżego mięsa pochodzącego z rodzinnej ubojni oraz od zaufanych dostawców. Charakteryzuje się wysoką zawartością mięsa (aż 95%) dzięki czemu jest doskonałym źródłem białka. Zawiera dużą ilość kolagenu, który odpowiada za wytrzymałość i sprężystość kości, wzmacnia chrząstki stawowe i ogranicza niebezpieczeństwo wystąpienia zwyrodnień zapewniając tym samym sprawne funkcjonowanie układu ruchu.

 

Max Premium jest to odpowiednio zbilansowana, pełnoporcjowa mokra karma opracowana przez specjalistów ds. żywienia zgodnie z obowiązującymi normami w celu maksymalnego zaspokojenia potrzeb żywieniowych psów i kotów na każdym etapie ich życia.

 

Nie zawiera alergenów, barwników i konserwantów. Jest wzbogacona o składniki witaminowe i mineralne.

 

Receptura została skomponowana tak, by stanowiła zdrowy i smaczny posiłek.

 

 

Karma MAX zawiera naturalna galaretkę z kurzych łapek, która jest bogata w dobrze przyswajalny wapń i białka, a także głównie w kolagen.

 

Kolagen jest  głównym budulcem kości, stawów, ścięgien i skóry.

 

Naukowcy udowodnili, iż najwiecej najlepiej przyswajalnego kolagenu jest właśnie w kurzych nóżkach. Pozytywny wpływ kolagenu na stawy i kości zwierząt został potwierdzony badaniami.

 

Regularne podawanie karmy Max zawierajacej naturalny kolagen zapewnia prawidłową sprężystość kości, ścięgien i stawów oraz mocnych pazurów.

 

Kolagen odgrywa również ważna role w gojeniu sie ran i odbudowie tkanek skórnych.

Bardzo wysoka zawartość mięsa

95% mięsa w karmie

Od wielu lat jesteśmy producentem drobiu znanym na terenie całego kraju, dlatego też postanowiliśmy wyróżnić się na tle konkurencji oferując produkty dla zwierząt z najwyższą na rynku zawartością mięsa.

Mięso prosto od producenta

Świeże produkty z wysokiej jakości mięsa

Karma wytworzona ze świeżego mięsa pochodzącego z firmowej ubojni, gwarantuje walory smakowe i długotrwałą przydatność do spożycia bez dodatków substancji konserwujących.

Zbilansowana dieta dla psa i kota

Witaminy i minerały dla Twojego pupila

Zbilansowana dieta, przygotowana przez najlepszych specjalistów w branży żywienia zwierząt, oparta o witaminy, minerały oraz naturalne składniki odżywcze zapewniają właściwy wzrost, rozwój oraz kondycję.

Nasze lokalizacje

Nasze produkty dostępne
są w 22 sklepach

Zobacz szczegóły

Sprzedaż detaliczna

Dogodne warunki współpracy

Sprawdź ofertę

Sprzedaż hurtowa

Promocyjne ceny dla hurtowników

Sprawdź ofertę