Karma dla Twojego kota

Kot to niezwykle wymagające zwierzę również pod kątem żywienia. Należy zapewnić mu karmę ze specjalnie wyselekcjonowanego i delikatnego mięsa z młodych kurcząt oraz ryb morskich, z dodatkiem odpowiednich witamin minerałów i innych składników odżywczych. Kot to także czyścioch, który dba o swój wygląd, dlatego jego właściciel powinien zapewnić mu karmę z dodatkiem naturalnego kolagenu.
Preparaty z kolagenem warto stosować szczególnie w okresach silnego linienia, w problemach ze skórą, wypadającą sierścią, czy nadmierną łamliwością pazurów. 
KARMA MAX TO IDEALNY I PODSTAWOWY POSIŁEK DLA TWOJEGO KOTA, spełniający wszystkie wymagania i potrzeby tego pupila.

Karma Max Professional dla kotów

Max Dla kotów
Karma uzupełniająca - 100% świeżego mięsa
BEZ GLUTENU !!!

To uzupełniająca karma dla dorosłych psów i kotów wszystkich ras. Wytwarzana jest ze starannie dobranych świeżych składników. Zawiera 100% świeżego mięsa. Wzbogacona o witaminy i składniki mineralne. Nie zawiera substancji konserwujących. Jest to produkt głęboko mrożony, który wymaga przechowywania w zamrażarce.

Spytaj o produkt

Karma Max Premium dla kotów

Max Dla kotów
Kurczak i wątróbka 300g - BEZ GLUTENU!!!

W pełni zbilansowana mokra karma dla kotów skomponowana z wysokiej jakości składników, wzbogacona witaminami i minerałami. Zawiera taurynę, która spełnia ważna rolę w prawidłowym funkcjonowaniu serca, wzroku i układu nerwowego, a także korzystnie wpływa na skórę i sierść.  Karma produkowana jest wyłącznie ze świeżego mięsa z kurczaka w połączeniu z wątróbka dzięki czemu ma wyjątkowy smak. Nie zawiera substancji konserwujących. Jest to produkt sterylizowany, zachowuje świeżość przez 24 miesiące od daty produkcji. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Spytaj o produkt

Nasze lokalizacje

Nasze produkty dostępne
są w 22 sklepach

Zobacz szczegóły

Sprzedaż detaliczna

Dogodne warunki współpracy

Sprawdź ofertę

Sprzedaż hurtowa

Promocyjne ceny dla hurtowników

Sprawdź ofertę